Anatex Zrcadlový labyrint závěsný panel Zobrazit větší

Anatex Zrcadlový labyrint závěsný panel

AXMSP9006

Nový produkt

Rozměr: 61x61x10,1 cm

Více informací

8 156,00 Kč s DPH

Více informací

Tento Závěsný interaktivní panel fascinuje děti i dospělé! S devíti kulovitými vydutými zrcadly se objekty zmenšují nebo rostou podle úhlu pohledu. Korálky se pohybují po barevných drátcích a jejich tvar a velikost se taktéž v zrcadlech mění. Fyzika se tak stává zábavnou a okouzlující pro všechny. Panel je závěsný a neobsahuje žádné volné dílky. Zábava vhodná pro dětské pokoje, školní družiny či herničky. 


logo_1463404387__05166.jpg

Americká značka Anatex pocházejí z Los Angeles nabízí širokou škálu smyslových hraček, vzdělávacích her, aktivních stolů a center, herních panelů, dětského nábytku a dekorací.


Anatex_quality.jpg
Kvalita
Anatex se pyšní tím, že používá nejkvalitnější materiály a vyrábí ručně vyráběné výrobky tak, aby byly trvalé. Anatex vyrábí téměř všechny výrobky v USA!

Anatex_design.jpg
Design
Anatex výrobky jsou známé svým jedinečným, kreativním a inovativním designem. Anatex herní centra a nábytek jsou příjemné, poutavé a tvoří krásnou výzdobu pro domov, školy a čekárny.

Anatex_educational.jpg
Vzdělávací
Anatex produkty otevírají svět imaginace a objevů a zároveň učí důležité dovednosti, jako je koordinace očí a rukou, rozpoznávání barev, počítání, vizuální sledování a další!

Anatex_awardWining.jpg
Ocenění
Anatex je ve svém odvětví uznáván za kreativitu, kvalitu, vzdělávací a zábavní hodnotu svých produktů, mnohé z nich získaly prestižní ocenění.

Anatex_experience.jpg
Zkušenosti
Společnost byla založena v roce 1982 a byla první společností, která vyrábí a distribuuje motorické labyrinty Rollercoaster. Anatex je lídrem ve vytváření a výrobě prvotřídních vzdělávacích hraček a nábytku již více než 30 let.

Anatex_waitingRoom.jpg
Řešení čekáren
Naše střediska aktivit - stěnové panely pro čekárny - jsou navrženy tak, aby byly kompaktní a šetřily místo. Jsou naplněné aktivitou pro nekonečnou hru. Neobsahují volné kusy, což je ideální řešení pro komunitní prostory.Anatex ve společenství

Anatex_camunt-01.jpg

Obchody
Existuje dlouhý seznam maloobchodních míst, které se rozhodly vytvořit přátelské prostředí pro rodiny Anatex herními centry, aktivními tabulkami, stěnovými panely a dalšími. Produkty Anatex se používají v řadě obchodních prostorů jako jsou obchody s matracemi a nábytkem, autosalony, kadeřnické salony, fotografické ateliéry, prodejny s elektronikou, řetězce a další! Zábavné produkty pro děti dotvářejí pokojné nakupování pro rodiče a všechny zákazníky, což je přínosem pro všechny!
Anatex_camunt-02.jpg

Domov
V srdci všech hraček Anatex, ať už velkých či malých, je učení zábavnou hrou. Každý z produktů Anatex je navržen tak, aby rozvíjel senzory motorické schopnosti, vizuální sledování, jemnou a hrubou motorickou zručnost, rozpoznávání barev, počítání, koordinace očí a rukou, jazyk, matematiku a mnoho dalších základních dovedností. Rodiče, kteří své domácnosti vybavují Anatex výrobky, si mohou být jisti, že pro své děti vybrali vysoce kvalitní vzdělávací hračky, které budou po mnoho let užívat.
Anatex_camunt-03.jpg

Školy
Hračky a nábytek Anatex najdete ve školách po celém světě! Poutavé dekorativní hrací stěny a herní centra jsou navrženy pro náročné vývojové dovednosti prostřednictvím zábavné hry. Pomáhají v učebně rozvíjet dovednosti v socializaci, jako je sdílení a kooperativní skupinová hra. Kromě toho jsou Anatex senzorické hračky výjimečnou učební pomůckou pro senzory motorické dovednosti, vizuální sledování, jemnou a hrubou motorickou zručnost, rozpoznávání barev, počítání, koordinace očí a rukou, jazyk, matematiku a mnoho dalších základních dovedností. Kromě poskytování zábavné a vzdělávací hry, vysoce kvalitního dřevěného nábytku, nabízí Anatex jak dekorativní, tak funkční produkty pro učebny atd. 
Anatex_camunt-04.jpg

Veřejné prostory
Produkty Anatex najdete v mnoha veřejných prostorech jako jsou letiště, zoo, akvária, vládní budovy, nákupní střediska, zábavní parky a další! Se zábavnými tématy jako je safari, mořský život, doprava (letadla, vlaky a automobily). Střediska aktivit, hrací stoly, nábytek a nástěnné panely dělají nádhernou výzdobu a zároveň vytvářejí relaxační prostředí pro děti. Hrací plochy a hračky v čekárnách zpříjemňují veřejné prostranství pro rodiče a děti tím, že děti udržují zábavně zábavnou zábavou :).
Anatex_camunt-05.jpg

Pohostinská zařízení
Produkty Anatex se nacházejí v pohostinstvích po celém světě, jako jsou restaurace, hotely, letoviska, výletní lodě, kongresová centra a další. Pohostinský průmysl je založen na 100% spokojenosti zákazníků a vytváření příjemných a relaxačních zážitků pro hosty a zákazníky. Anatex aktivní centra, hrací stoly a nástěnné panely napomáhají k dosažení těchto cílů tím, že vytvářejí dětské hřiště, které udržují děti v klidu a vlastní zábavě, zatímco rodiče si mohou návštěvu zařízení nerušeně užít!
Anatex_camunt-06.jpg

Zdravotnická zařízení
Anatex vytvořil Original Rollercoaster, nazvaný "The Doctors Office Toy", který byl poprvé představen v Americké akademii pediatrie v roce 1982. Rozsáhlá řada aktivních center, hracích stolů, senzorických hraček a nástěnných panelů jsou nyní základem mnoha čekáren. Americká národní asociace dětských nemocnic říká, že tyto produkty jsou "více než hračky", protože vytvářejí pozitivní, zábavné a přátelské fyzické prostředí pro děti a rodiny. Děti se budou k lékaři těšit více než doposud. Zdravotníci, rodiče, děti a rodiny milují tyto produkty, které pomáhají vnášet do čekáren více zábavy!
Anatex_camunt-07.jpg

Dětská střediska
Hračky a nábytek Anatex jsou perfektní doplněk do každého denního hlídacího centra! Poutavé dekorativní hrací stěny, herní centra jsou navrženy pro náročné vývojové dovednosti prostřednictvím zábavné hry. Pomáhají také rozvíjet dovednosti v socializaci ve třídě, jako je sdílení a kooperativní skupinová hra. Kromě toho jsou Anatex senzorické hračky výjimečnou učební pomůckou pro senzory motorické dovednosti, vizuální sledování, jemnou a hrubou motorickou zručnost, rozpoznávání barev, počítání, koordinace očí a rukou, jazyk, matematiku a mnoho dalších základních dovedností. Kromě poskytování zábavné a vzdělávací hry, vysoce kvalitního dřevěného nábytku nabízí Anatex jak dekorativní, tak funkční produkty.
Anatex_camunt-08.jpg

Finanční instituce
Při návštěvě finančních institucí, jako jsou banky, úřady hypotečních úvěrů atd. musí zákazníci věnovat zvláštní pozornost a koncentraci velmi důležitým transakcím, dokumentům a třeba i počítání peněz. Mnohé finanční instituce používají střediska aktivit společnosti Anatex, hrací stoly a stěnové panely, které vytvářejí dětské plochy, aby děti zapojili do tiché hry. Tímto způsobem rodiče mohou klidně podnikat, je zachováno potřebné klidné prostředí, což je ohleduplné pro všechny ostatní klienty.