Anatex Piškvorky závěsný panel Zobrazit větší

Anatex Piškvorky závěsný panel

AXBZC1051

Nový produkt

7 331,00 Kč s DPH

Více informací

Děti rády hrají piškvorky, takže tento panel prostě musíte mít. Skvělá hra pro děti všeho věku, která nezabírá moc místa a nemá žádné volné díly. Děti jednoduše otáčí válce na „X“ nebo „O“. Tato hra je výzvou pro logické myšlení a dovednosti řešit problémy. Jednoduše zavěste na stěnu a zábava může začít. Perfektní doplněk do heren, tříd, čekáren i pokojíčků.


logo_1463404387__05166.jpg

Americká značka Anatex pocházejí z Los Angeles nabízí širokou škálu smyslových hraček, vzdělávacích her, aktivních stolů a center, herních panelů, dětského nábytku a dekorací.


Anatex_quality.jpg
Kvalita
Anatex se pyšní tím, že používá nejkvalitnější materiály a vyrábí ručně vyráběné výrobky tak, aby byly trvalé. Anatex vyrábí téměř všechny výrobky v USA!

Anatex_design.jpg
Design
Anatex výrobky jsou známé svým jedinečným, kreativním a inovativním designem. Anatex herní centra a nábytek jsou příjemné, poutavé a tvoří krásnou výzdobu pro domov, školy a čekárny.

Anatex_educational.jpg
Vzdělávací
Anatex produkty otevírají svět imaginace a objevů a zároveň učí důležité dovednosti, jako je koordinace očí a rukou, rozpoznávání barev, počítání, vizuální sledování a další!

Anatex_awardWining.jpg
Ocenění
Anatex je ve svém odvětví uznáván za kreativitu, kvalitu, vzdělávací a zábavní hodnotu svých produktů, mnohé z nich získaly prestižní ocenění.

Anatex_experience.jpg
Zkušenosti
Společnost byla založena v roce 1982 a byla první společností, která vyrábí a distribuuje motorické labyrinty Rollercoaster. Anatex je lídrem ve vytváření a výrobě prvotřídních vzdělávacích hraček a nábytku již více než 30 let.

Anatex_waitingRoom.jpg
Řešení čekáren
Naše střediska aktivit - stěnové panely pro čekárny - jsou navrženy tak, aby byly kompaktní a šetřily místo. Jsou naplněné aktivitou pro nekonečnou hru. Neobsahují volné kusy, což je ideální řešení pro komunitní prostory.