Anatex Jungle stůl kuličková dráha Zobrazit větší

Anatex Jungle stůl kuličková dráha

AXJRC9001

Nový produkt

19 990,00 Kč s DPH

Více informací

Stoleček s interaktivním labyrintem Jungle je báječná hračka pro domácnosti, školy a herny! Děti si dokáží hrát hodiny a zároveň se učí základní dovednosti jako například poznávání barev, počty, motorice a spolupráci při hře. Stolek má spirály s korálky nejen na hrací ploše, ale také kolem nohou. Zároveň je dost velký pro hru více dětí najednou. Tento stolek přitahuje pozornost svou barevností a děti si s ním dokážou hrát velmi dlouho. 


logo_1463404387__05166.jpg

Americká značka Anatex pocházejí z Los Angeles nabízí širokou škálu smyslových hraček, vzdělávacích her, aktivních stolů a center, herních panelů, dětského nábytku a dekorací.


Anatex_quality.jpg
Kvalita
Anatex se pyšní tím, že používá nejkvalitnější materiály a vyrábí ručně vyráběné výrobky tak, aby byly trvalé. Anatex vyrábí téměř všechny výrobky v USA!

Anatex_design.jpg
Design
Anatex výrobky jsou známé svým jedinečným, kreativním a inovativním designem. Anatex herní centra a nábytek jsou příjemné, poutavé a tvoří krásnou výzdobu pro domov, školy a čekárny.

Anatex_educational.jpg
Vzdělávací
Anatex produkty otevírají svět imaginace a objevů a zároveň učí důležité dovednosti, jako je koordinace očí a rukou, rozpoznávání barev, počítání, vizuální sledování a další!

Anatex_awardWining.jpg
Ocenění
Anatex je ve svém odvětví uznáván za kreativitu, kvalitu, vzdělávací a zábavní hodnotu svých produktů, mnohé z nich získaly prestižní ocenění.

Anatex_experience.jpg
Zkušenosti
Společnost byla založena v roce 1982 a byla první společností, která vyrábí a distribuuje motorické labyrinty Rollercoaster. Anatex je lídrem ve vytváření a výrobě prvotřídních vzdělávacích hraček a nábytku již více než 30 let.

Anatex_waitingRoom.jpg
Řešení čekáren
Naše střediska aktivit - stěnové panely pro čekárny - jsou navrženy tak, aby byly kompaktní a šetřily místo. Jsou naplněné aktivitou pro nekonečnou hru. Neobsahují volné kusy, což je ideální řešení pro komunitní prostory.