Anatex Farma závěsný panel Zobrazit větší

Anatex Farma závěsný panel

AXDMP9014

Nový produkt

8 160,00 Kč s DPH

Více informací

Tento Závěsný interaktivní panel je zábavný, dekorativní, edukační a děti ho milují! Můžou po cestičkách pohybovat dřevěnými zvířátky, které tak mohou běhat a pást se po celé farmě. Obsahuje dřevěné figurky koně, krávy, kozy, kohouta, ovce, kachny a prasete, které mohou děti vzít po cestičkách ke stodole, koňskému výběhu, prasečí ohrádce, domečku slepic a rybníčku. Krajinka obsahuje pasoucí se zvířata, traktor, kukuřičné pole, záhonek dýní, kupu sena a zeleň. Při pohybování zvířátky si děti cvičí motoriku, soustředění a senzorimotorové dovednosti. S touto speciální hračkou děti zažijí život na farmě. Neobsahuje žádné zcela volné figurky, drží na stěně a proto je skvělým doplňkem pro dětské pokoje, školy, školní družiny nebo herniček. 


logo_1463404387__05166.jpg

Americká značka Anatex pocházejí z Los Angeles nabízí širokou škálu smyslových hraček, vzdělávacích her, aktivních stolů a center, herních panelů, dětského nábytku a dekorací.


Anatex_quality.jpg
Kvalita
Anatex se pyšní tím, že používá nejkvalitnější materiály a vyrábí ručně vyráběné výrobky tak, aby byly trvalé. Anatex vyrábí téměř všechny výrobky v USA!

Anatex_design.jpg
Design
Anatex výrobky jsou známé svým jedinečným, kreativním a inovativním designem. Anatex herní centra a nábytek jsou příjemné, poutavé a tvoří krásnou výzdobu pro domov, školy a čekárny.

Anatex_educational.jpg
Vzdělávací
Anatex produkty otevírají svět imaginace a objevů a zároveň učí důležité dovednosti, jako je koordinace očí a rukou, rozpoznávání barev, počítání, vizuální sledování a další!

Anatex_awardWining.jpg
Ocenění
Anatex je ve svém odvětví uznáván za kreativitu, kvalitu, vzdělávací a zábavní hodnotu svých produktů, mnohé z nich získaly prestižní ocenění.

Anatex_experience.jpg
Zkušenosti
Společnost byla založena v roce 1982 a byla první společností, která vyrábí a distribuuje motorické labyrinty Rollercoaster. Anatex je lídrem ve vytváření a výrobě prvotřídních vzdělávacích hraček a nábytku již více než 30 let.

Anatex_waitingRoom.jpg
Řešení čekáren
Naše střediska aktivit - stěnové panely pro čekárny - jsou navrženy tak, aby byly kompaktní a šetřily místo. Jsou naplněné aktivitou pro nekonečnou hru. Neobsahují volné kusy, což je ideální řešení pro komunitní prostory.