Posuvné zastínění pískoviště s nylonovou plachtou barva žlutá nebo červená, zastínění 100% cena za m2. Zobrazit větší

Posuvné zastínění pískoviště s nylonovou plachtou barva žlutá nebo červená, zastínění 100% cena za m2.

Nový produkt

Použití : Posuvná plachta na stínění se používá k zastínění pískoviště ve slunečných dnech. Je doporučeno ji instalovat jen ve dnech kdy je stínění potřeba. V případě dobré předpovědi počasí je možno plachtu ponechat napnutou i přes noc.

Více informací

889,00 Kč s DPH

Více informací

Použití : Posuvná plachta na stínění se používá k zastínění pískoviště ve slunečných dnech. Je doporučeno ji instalovat jen ve dnech kdy je stínění potřeba. V případě dobré předpovědi počasí je možno plachtu ponechat napnutou i přes noc. Případná rosa odteče připravenými otvory uprostřed plachty. Neponechávat nainstalovanou v deštivých dnech. Riskuje se tím možnost protržení plachty a ohnutí podpůrných sloupků.


Popis zařízení: Zastínění pískoviště je tvořeno čtyřmi nebo více štíhlými sloupky ( záleží na velikosti ) a odnímatelnou nylonovou plachtou. Sloupky jsou vyrobeny z žárově pozinkovaných trubek. Spodní části sloupků jsou osazeny v betonových patkách do hloubky cca 60 cm. Na horní straně sloupků jsou posuvní jezdci s oky pro zachycení plachty. Plachta je ušita z lehčeného nylonu v barvě žluté nebo červené. Po obvodu je opatřena ztužujícím lemem. Rohy plachty jsou opatřeny výztuhou a kovovými oky. Přichycení plachty na sloupky je řešeno pomocí poutek z gumolana tl.10 mm a pomocí kovových karabin s pojistkou proti samovolnému uvolnění. Ve středu plachty jsou umístěny 4 ks kovových ok o10 mm pro případ deště.


Velice jednoduché osazení plachty.
Hmotnost plachty 3x3 m cca 2 kg
Možnost objednání zastínění s atypickými rozměry
Cena je uvedena za m2.