O VÝROBCÍCH FITNESS PRO DĚTI

Mini tělocvičny pro děti 3-9 let 
Hesla : Zacvičit si – není nic jednoduššího !! 
Staň se malým superhrdinou !! 
Trénink je hra !! 
Cvičení hrou !! 
Jak malé hrdiny naučit fyzické aktivitě ? 
Když jsme viděli velký zájem dětí o venkovní tělocvičny, napadlo nás , že bychom dětem dopřáli stejný pohyb jako dospělým. Hledali jsme proto v Evropě firmu, která tyto tělocvičné zařízení pro děti vyrábí. Jsme rádi, že Vám pro Vaše děti můžeme nabídnout kompletní program venkovních tělocvičných prvků , které jsou velikostně i dovednostně přizpůsobeny Vašim dětem ve věku 3-15 let. 
Zařízení jsou navrženy tak, aby přivykla děti používat tělocvičny a podporovat jejich zdravý sportovní životní styl. Tyto zařízení jsou dokonalým doplňkem k tradičním venkovním tělocvičnám pro dospělé, do mateřských škol, do družin základních škol a na veřejná hřiště. 
Zařízení jsou dle normy TUV EN 1176:2009 certifikována pro děti od 3-15 let. Použitím těchto zařízení můžete vylepšit fyzickou kondici Vašich dětí a změnit jejich přístup k zdravému životnímu stylu. 
Proč používat tyto zařízení ? Nechte nás to vysvětlit. 
ZVYKY – Umožňujeme dětem zvyknout si na cvičení v jejich volném čase a ne pouze ve škole v hodinách tělocviku. 
DĚTI S NADVÁHOU – 20% školou povinných dětí má nadváhu ( výzkum z roku 2015 ) . Hlavními důvody jsou špatné stravovací návyky a nedostatek pohybu. A to umíme změnit !! 
PŘÍKLADEM JSOU DOSPĚLÍ - Je nutné dětem dokázat, že venkovní aktivity jsou pro jejich růst velmi důležité. Děti napodobují správné cvičení dospělých a učí se bezpečnému chování skrz pozorování dospělých během tréninku. 
TRÉNINK JE ZÁBAVA – Cvičení na zařízeních pro děti je snadné, bezpečné a zábavné. Klíčem k úspěchu je radost ze cvičení a možnost , že si děti toto cvičení oblíbí a budou ho provozovat pravidelně. 
MALÝ SUPERHRDINA - Děti rychle dosáhnout větší výkonnosti, protože cvičení jsou jednoduché a intuitivní. Dítě si také buduje pozitivní sebevědomí. Pokud i rodiče ocení snahu svého dítěte, může se stát , že se Vaše dítě cítí superhrdinou. 
SOUHRNNÉ INFORMACE O DĚTSKÉM FITNESS VENKOVNÍM ZAŘÍZENÍ : 
* Zařízení jsou certifikována dle TUV EN 1176:2009 pro veřejné prostranství a pro MŠ a ZŠ pro děti 3-15 let 
* Zařízení nevyžadují bezpečnostní povrch a můžou být umístěna do trávy. 
* Dlouhá životnost je zajištěna použitím velmi kvalitních materiálů a barev. 
* Záruka na zařízení je 5 let. 
* Základní barvy zařízení jsou zelená RAL 6018 a šedá RAL 9006. 
* Konstrukce je kovová s dvojnásobným barevným krytím vypalovanými barvami. Kola jsou z vysokopevnostního molekulárního plastu HDPE odolnému proti UV záření . Nášlapy jsou z tvrzeného vlnitého hliníku. 
* Zařízení je bezpečné a bezporuchové 
* Dodací lhůta 6-8 týdnů 
* Zařízení jsou patentově chráněna.