Kinetický písek 5 kg Zobrazit větší

Kinetický písek 5 kg

BA06

Nový produkt

Už jste slyšeli o kinetickém písku? Rádi bychom Vám představili tuto světovou novinku, která má několik možností využití, a to nejen u dětí, ale i dospělých a seniorů.

Více informací

1 190,00 Kč s DPH

Více informací

Už jste slyšeli o kinetickém písku? Rádi bychom Vám představili tuto světovou novinku, která má několik možností využití, a to nejen u dětí, ale i dospělých a seniorů. Kinetický písek spojuje vlastnosti písku a unikátní patentové technologie, která tvoří 2% směsi.
Vlastnosti:
Kinetický písek je hebký, měkký, a velice příjemný na dotek. Je velice dobře tvarovatelný a pokud je stlačen, drží pevně svůj tvar - jako mokrý písek. Pokud písek rozmělníme, unikátní pojivo způsobí, že písek se nerozsype, ale rozdělí se na měkké nadýchané chomáčky, které drží při sobě a zabraňují rozsypání písku.
PÍSEK NEZANECHÁVÁ NEPOŘÁDEK!
PÍSEK NIKDY NEVYSCHNE
NEZTRÁCÍ POSTUPEM ČASU A POUŽÍVÁNÍM SVÉ VLASTNOSTI
Využití:
Děti milují písek a rádi si s ním hrají. Ne vždy jsou však ideální podmínky. S kinetickým pískem, který je vhodný do interiérů, zabavíte své dítě na mnoho hodin i v případě deštivého počasí.
Hra s kinetickým pískem rozvíjí:
jemnou motoriku
tvůrčí představivost
fantazii
prostorové myšlení
Kinetický písek není jen pro děti, stejně dobře může posloužit jako antistresová pomůcka nebo hračka pro dospělé. Pokud si najdete v nabitém dni pár minut na kinetický písek, a necháte protíkat hebkou hmotu mezi prsty, uklidní Vás to a pomůže snížit nahromaděný stres.
Kinetický písek může být využit jako pomůcka pro osoby které potřebují zpětně obnovit své motorické schopnosti – po úrazu, apod.
Písek a jeho úžasné vlastnosti zaručeně okouzlí každého člověka bez ohledu na věk.
Vhodný pro instituce:
školky
družiny
rehabilitační centra
nemocnice
domovy důchodců
Bezpečnost:
Kinetický písek je určený pro děti od 3 let. Je NETOXICKÝ. Je vhodný pro alergiky – nezadržuje ani neobsahuje alergeny. Písek není určen k jídlu – pokud však byl požit, vyjde přirozenou cestou ven. Písek se nesmí dostat do kontaktu s vodou či větším množství prachu.
Kinetický písek vyhovuje bezpečnostním směrnicím pro uvedení na trzích v zemích EU. Certifikát dle EN 1171. Vyrobeno v Švédsku.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: